Kąpielisko w Białce Tatrzańskiej

Jeżeli chcesz wypocząć w spokoju, z dala od wielkomiejskich aglomeracji, to z całą pewnością powinieneś odwiedzić kąpielisko termiczne znajdujące się w Białce Tatrzańskiej. To miejscowość położona w południowej Polsce, niedaleko Zakopanego – stolicy ➮Tatr. Zdrowe górskie powietrze oraz niesamowite widoki przyciągają w to miejsce liczne grupy wczasowiczów o każdej porze roku.

Wybierając się na ➮wczasy w Białce Tatrzańskiej z całą pewnością nie będziesz mieć problemu ze znalezieniem noclegu. Funkcjonuje tu bowiem doskonale rozwinięta baza noclegowa. W okolicy są liczne obiekty, oferujące miejsce do spania na każdą kieszeń. Wymarzony nocleg znajdą tu zarówno podróżnicy, dla których liczą się niskie koszty jak i osoby z zasobnym portfelem, które przede wszystkim stawiają na wysoki komfort wypoczynku. Termy to obiekt stosunkowo nowy, o wysokim standardzie, umożliwiający kompleksowy relaks w oderwaniu od trosk codzienności. Został podzielony na trzy niezależne strefy: strefę zabawy, relaksu jak również saunarium.

W strefie zabawy – miłośnicy skoków adrenaliny mogą spędzić czas korzystając z licznych atrakcji wodnych. Do dyspozycji gości oddano między innymi wewnętrzne i zewnętrzne baseny wypełnione wodą o temperaturze 34 stopni Celsjusza, a także karuzele, zjeżdżalnie czy armatki wodne. Można poczuć się jak na pełnym morzu – w jednym z basenów funkcjonuje sztuczna fala. Szczególnie zadowoleni z pobytu będą najmłodsi. Twoja pociecha do woli będzie mogła moczyć się w brodziku przeznaczonym specjalnie dla dzieci, a także skorzystać z nowości jaką jest wodny plac zabaw. Nad bezpieczeństwem wszystkich czuwa doskonale przeszkolona kadra ratownicza.

Wybierz strefę relaksu aby zrelaksować się po ciężkim tygodniu w pracy. Znajdziesz tu dwa baseny wewnętrzne z gorącą wodą, której temperatura osiąga niekiedy wartość 38 stopni Celsjusza. Niesamowite wrażenia zapewnia rozciągająca się za oknem panorama na Tatry. Masz do dyspozycji liczne urządzenia do masażu, a także leżanki wodno-powietrzne czy jacuzzi.

Wybierając się na wypoczynek do Białki Tatrzańskiej musisz wziąć pod uwagę to, że niekiedy bywa tu tłoczno – zwłaszcza w szczycie sezonu turystycznego czy przy okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Sylwestra. W gorących okresach warto wcześniej dokonać rezerwacji noclegu przez internet – wystarczy w wyszukiwarce wpisać hasło „noclegi Białka Tatrzańska” i wybrać odpowiedni obiekt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>